compare money transfer services

Porównywanie usług przesyłania pieniędzy zajmuje tylko około pięciu minut, ale jeśli naprawdę się wahasz, by nie “tracić” czasu, oto 6 dodatkowych powodów, aby Cię przekonać.

1. Zaoszczędź pieniądze i czas

Prawdopodobnie posiadasz preferowaną usługę płatniczą, stale ten sam proces. Ale tym, czego nie wiesz jest to, że może istnieć więcej dostępnych możliwości, dzięki którym mógłbyś zaoszczędzić swoje pieniądze i czas. Istnieje wiele konkurencyjnych firm zajmujących się przesyłaniem pieniędzy, mógłbyś na tym skorzystać, stosując tę najtańszą i najszybszą. Powiedzmy, że przesyłasz miesięcznie 250£, mógłbyś więc znaleźć usługę, która kosztuje 1% zamiast 6% i zaoszczędzić w ten sposób rocznie 150£. To bardzo dużo, zważywszy na przesyłaną sumę!

2. Dajesz się oszukiwać?

Nie daj się nabrać na reklamowane opłaty zerowe! Są one wyłącznie roszczeniami marketingowymi. To, czego nie pobiorą od Ciebie w postaci ‘opłat’, wyegzekwują w inny sposób poprzez opłaty umorzeniowe i kursy wymiany walut (poczytaj tutaj więcej o ukrytych opłatach). Na TawiPay brane są pod uwagę i porównywane wszystkie opłaty (za transfer, za kurs wymiany walut, za kartę kredytową itd….). Masz wówczas pewność, że nie jesteś oszukiwany poprzez ukryte opłaty.

3. Odkryj oferty specjalne

Usługi porównawcze takie, jak TawiPay posiadają umowę z firmami zajmującymi się transferem pieniędzy, co pozwala im na udzielanie zniżek lub wyjątkowych ofert nadawcom, którzy skorzystają ze specjalnego linka bądź kodu, zamiast wchodzić bezpośrednio na stronę internetową firmy.

Oto w jaki sposób można rozpoznać specjalne oferty przygotowane dla użytkowników TawiPay na stronie naszej porównywarki:

money transfer deals

4. Narzędzie do porównywania podaje pełną analizę kosztów (łącznie z tajemniczymi opłatami, które pojawiają się znikąd)

Już wspominałem o opłatach za wymianę walut, prawda? Cóż, istnieje jeszcze jedna ukryta opłata, o której nie wie większość nadawców przekazów. Dlaczego?

Ponieważ to odbiorca zostaje nią obciążony- mowa o opłacie umorzeniowej, która naliczana jest, gdy odbiorca domaga się swoich pieniędzy. Obciążają Cię opłatą, kiedy wysyłasz pieniądze oraz pobierają ją od odbiorcy, kiedy ten domaga się wypłaty. I nigdy się o tym nie dowiesz, dopóki Ci o tym nie powiedzą.

5. Najlepsza opcja zmienia się wraz z Twoimi potrzebami

Czy pieniądze muszą być odbierane migiem? Przesyłasz małą sumę pieniędzy pieniędzy czy wysyłasz tysiące? Niektóre usługi transferowe pobierają opłatę stałą, podczas gdy inne naliczają procent od kwoty, jaką wysyłasz, tak więc najlepsze rozwiązanie będzie się różnić w zależności od tego, ile pieniędzy przesyłasz.

Ponadto transfery międzybankowe są na ogół tańsze od metod odbioru gotówki. Dzięki dokonywaniu porównywania za każdym razem, gdy przesyłasz pieniądze, możesz zawsze korzystać z usług najtańszego/ najszybszego operatora przesyłania pieniędzy w zależności od Twoich konkretnych potrzeb.

6. Cena zmienia się codziennie

Rynek wymiany walut nigdy nie śpi, tak więc kursy walut wahają się codziennie. W tym samym czasie, gdy wyszukujesz cenę transferu, możesz też sprawdzać na żywo kursy wymiany walut.

Ceny operatorów transferu pieniędzy również zmieniają się w czasie. Nie wahaj się zapisać na alert, aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnej okazji lub uruchomienia nowej usługi, dzięki której możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy.