Porównujemy na bieżąco wszystkie opcje przelewu
200,00 między walutami GBP–XCD

Poznaj 3 najlepszych wykonawców przelewów na konto bankowe prowadzone w kraju GBP

 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Przelew bankowy
   3-5 dni
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  26,81 GBP
  Kurs wymiany 3,5751 
  (-4,17%
  Opłaty 4,00 GBP
  Opłaty bankowe 14,47 GBP
 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Przelew bankowy
   > 5 dni
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  31,04 GBP
  Kurs wymiany 3,5988 
  (-3,53%
  Opłaty 9,50 GBP
  Opłaty bankowe 14,47 GBP
 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Przelew bankowy
   > 5 dni
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  48,81 GBP
  Kurs wymiany 3,6123 
  (-3,17%
  Opłaty 28,00 GBP
  Opłaty bankowe 14,47 GBP

Odbiór gotówki od agenta

Poznaj 1 najlepszych usługodawców pozwalających na odbiór gotówki u agenta w kraju GBP

 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Przelew bankowy
   Ten sam dzień
  • Karta kredytowa
   (+ GBP 11,87)
   Błyskawiczny
  • Karta debetowa
   (+ GBP 11,87)
   Błyskawiczny
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  8,24 GBP
  Kurs wymiany 3,6682 
  (-1,67%
  Opłaty 4,90 GBP


Pokaż wykres

Jesteśmy tu, by pomóc!

Pascal Briod

Witaj! Jestem Pascal i odpowiadam za to, aby portal Monito był dla Ciebie jak najbardziej pomocny. Nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli masz jakieś pytania, lub gdy potrzebujesz pomocy w zrozumieniu wyników czy przy wyszukiwaniu najlepszego operatora dla Twojego transferu.

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Tak. Prezentujemy wyłącznie operatorów transferu pieniędzy oraz banki, które są całkowicie autoryzowane i monitorowane przez organy regulacyjne krajów, na terenie których działają

Przed każdym międzynarodowym transferem pieniężnym powinieneś przyjść i porównać na Monito koszty różnych opcji, gdyż mogły one ulec zmianie. Kiedy wypełnisz już powyższy formularz oraz klikniesz ,,porównaj”, zobaczysz listę wszystkich możliwości przesyłania gotówki pomiędzy dwoma krajami. Najtańsza opcja znajduje się na samej górze, ale być może będziesz też chciał rozważyć inne kryteria takie, jak szybkość transakcji czy metody wpłaty i wypłaty.

Oczywiście! Banki są zazwyczaj nienajlepszym sposobem na wykonywanie przelewów międzynarodowych. Opłaty mogą być całkiem niskie (a czasem nawet zerowe), ale należy być świadomym kiepskich kursów wymiany walut, które banki często stosują. Umieszczamy w naszych wynikach tyle banków, ile to tylko możliwe, tak więc dokonaj porównania, aby dowiedzieć się, czy nie byłoby dla Ciebie korzystniej przenieść się do innego banku lub innej wyspecjalizowanej firmy zajmującej się transferem pieniędzy.

Monito nie jest firmą przesyłającą pieniądze. Jesteśmy tu, by pomóc Ci w znalezieniu najlepszego sposobu na wysłanie pieniędzy za granicę. Po prostu powiedz nam, z jakiego kraju przesyłasz gotówkę oraz do którego państwa chcesz ją wysłać, a my pokażemy Ci listę wszystkich dostępnych usług. Kiedy już wybierzesz tę najlepszą dla swoich potrzeb, przekierujemy Cię na jej stronę internetową, aby można było rozpocząć przesyłanie pieniędzy.

Chociaż staramy się posiadać kompletne informacje i zawierać w naszych wynikach jak najwięcej firm przesyłania pieniędzy, czasami brakuje nam kilku pozycji. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem byłoby napisanie nam krótkiej wiadomości, by poinformować o tym, czego brakuje!

Wysyłanie pieniędzy do Dominika

Poniżej znajduje się spis najważniejszych krajów, z których można wysłać pieniądze do Dominika. Możesz także porównać warunki realizacji następnego przelewu.