Porównujemy na bieżąco wszystkie opcje przelewu
1 800 między walutami DKK–EUR

Przelewy na konto bankowe

Poznaj 4 najlepszych wykonawców przelewów na konto bankowe prowadzone w kraju DKK

 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Przelew bankowy
   3-5 dni
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  6,44 DKK
  Kurs wymiany 0,1337 
  (-0,36%
  Opłaty 0 DKK 22,36 DKK
 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Karta debetowa
   Następny dzień
  • Przelew bankowy
   2 dni
  • Karta kredytowa
   (+ DKK 5,38)
   Następny dzień
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  9,06 DKK
  Kurs wymiany 0,1343 
  (+0,05%
  Opłaty 10,00 DKK
 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Przelew bankowy
   2 dni
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  26,03 DKK
  Kurs wymiany 0,1322 
  (-1,45%
  Opłaty 0 DKK 20,00 DKK
 • Opcje płatności

  Szybkość

  • Karta kredytowa
   Następny dzień
  • Karta debetowa
   Następny dzień
  See cost breakdown

  Całkowity koszt

  34,61 DKK
  Kurs wymiany 0,1316 
  (-1,92%
  Opłaty 0 DKK 40,00 DKK


Pokaż wykres

Jesteśmy tu, by pomóc!

Pascal Briod

Witaj! Jestem Pascal i odpowiadam za to, aby portal Monito był dla Ciebie jak najbardziej pomocny. Nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli masz jakieś pytania, lub gdy potrzebujesz pomocy w zrozumieniu wyników czy przy wyszukiwaniu najlepszego operatora dla Twojego transferu.

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Tak. Prezentujemy wyłącznie operatorów transferu pieniędzy oraz banki, które są całkowicie autoryzowane i monitorowane przez organy regulacyjne krajów, na terenie których działają

Przed każdym międzynarodowym transferem pieniężnym powinieneś przyjść i porównać na Monito koszty różnych opcji, gdyż mogły one ulec zmianie. Kiedy wypełnisz już powyższy formularz oraz klikniesz ,,porównaj”, zobaczysz listę wszystkich możliwości przesyłania gotówki pomiędzy dwoma krajami. Najtańsza opcja znajduje się na samej górze, ale być może będziesz też chciał rozważyć inne kryteria takie, jak szybkość transakcji czy metody wpłaty i wypłaty.

Oczywiście! Banki są zazwyczaj nienajlepszym sposobem na wykonywanie przelewów międzynarodowych. Opłaty mogą być całkiem niskie (a czasem nawet zerowe), ale należy być świadomym kiepskich kursów wymiany walut, które banki często stosują. Umieszczamy w naszych wynikach tyle banków, ile to tylko możliwe, tak więc dokonaj porównania, aby dowiedzieć się, czy nie byłoby dla Ciebie korzystniej przenieść się do innego banku lub innej wyspecjalizowanej firmy zajmującej się transferem pieniędzy.

Monito nie jest firmą przesyłającą pieniądze. Jesteśmy tu, by pomóc Ci w znalezieniu najlepszego sposobu na wysłanie pieniędzy za granicę. Po prostu powiedz nam, z jakiego kraju przesyłasz gotówkę oraz do którego państwa chcesz ją wysłać, a my pokażemy Ci listę wszystkich dostępnych usług. Kiedy już wybierzesz tę najlepszą dla swoich potrzeb, przekierujemy Cię na jej stronę internetową, aby można było rozpocząć przesyłanie pieniędzy.

Chociaż staramy się posiadać kompletne informacje i zawierać w naszych wynikach jak najwięcej firm przesyłania pieniędzy, czasami brakuje nam kilku pozycji. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem byłoby napisanie nam krótkiej wiadomości, by poinformować o tym, czego brakuje!

Wysyłanie pieniędzy do Monako

Poniżej znajduje się spis najważniejszych krajów, z których można wysłać pieniądze do Monako. Możesz także porównać warunki realizacji następnego przelewu.