O nas

Monitoto porównywarka usług przelewów międzynarodowych. Porównujemy i analizujemy oferty ponad 384 firm zajmujących się zagranicznymi transferami pieniędzy, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą ofertę dostępną na rynku.

Alerty kursu wymiany

Rynek stale ewoluuje, kursy wymiany idą raz w górę, raz w dół, a operatorzy nieustannie dostosowują do tych zmian swoje opłaty – skorzystaj z naszych inteligentnych alertów, aby móc za tym wszystkim nadążyć!

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Nigerii

Z naszą porównywarką znajdziesz najtańszą firmę, z którą prześlesz pieniądze do Nigerii. Zaoszczędzisz na opłatach i kursach wymiany walut. Dzięki temu więcej pieniędzy trafi na konto odbiorcy.

Jak wysłać pieniądze do Nigerii

Dowiedz się, jak wysłać pieniądze do Nigerii i uzyskać najlepszy kurs wymiany (NGN) w kilku prostych krokach:

1. Upewnij się, że średni rynkowy kurs NGN jest korzystny

Mimo że kursy wymiany walut ulegają ciągłym zmianom, warto je na bieżąco śledzić, aby wiedzieć, ile otrzyma odbiorca naszego przelewu.

2. Porównaj 13 firm, które wysyłają pieniądze do Nigerii i znajdź najlepszą ofertę

Porównujemy wiele firm wysyłających pieniądze do Meksyku, takich jak TransferWise, Western Union, MoneyGram, Xendpay, WorldRemit. Porównaj wszystkie te opcje i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojego następnego przelewu.

3. Wybierz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Co cenisz najbardziej?

4. Zarejestruj się i przelej pieniądze do Nigerii z wybraną przez Ciebie firmą

Teraz wypełnij formularz rejestracyjny na stronie wybranej firmy i skonfiguruj swój przelew.

Chcę wysłać pieniądze do Nigerii. Którą firmę wybrać?

Istnieje wiele sposobów na przesłanie pieniędzy do Nigerii. W Monito porównujemy wszystkie najpopularniejsze firmy specjalizujące się w międzynarodowych przelewach pieniężnych oraz banki, z którymi będziesz mógł przesłać pieniądze do domu do Nigerii. Możesz przesłać pieniądze online, a za przelew zapłacić na różne sposoby, również kartą kredytową.

Wiemy, że pieniądze do Nigerii można przesłać na wiele sposobów. Dlatego porównujemy je wszystkie ze sobą, abyś mógł podjąć świadomą decyzję. Wybór najlepszej firmy specjalizującej się w międzynarodowych przelewach pieniędzy zależy od kilku czynników. Są nimi: oferowany kurs walutowy, ile pieniędzy wysyłasz, skąd wysyłasz pieniądze, waluta, którą wymieniasz i wiele innych.

Wszystkie te czynniki są brane przez nas pod uwagę, gdy polecamy najlepszy sposób na przesłanie pieniędzy do Nigerii. Pomożemy Ci znaleźć najtańszy i najszybszy sposób na przesłanie pieniędzy do domu. Na przykład, możemy Ci powiedzieć, z którymi firmami najbardziej opłacalnie wyślesz pieniądze do Nigerii ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch i wielu innych krajów.

Aby wykonać przelew, możesz zalogować się na stronach internetowych firm, które specjalizują się w międzynarodowych przelewach pieniędzy lub ściągnąć ich aplikacje mobilne na smatfona. Dzięki naszej usłudze „Smart Alerts" dowiesz się, w jaki sposób zmieniają się kursy wymiany walut. Pozwoli Ci to wybrać najlepszy czas na wysłanie pieniędzy do Nigerii. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.

Najlepsze firmy, z którymi prześlesz pieniądze do Nigerii

Jak wysłać pieniądze do Nigerii?

Tysiące ludzi, tak jak Ty, co tydzień wysyła pieniądze do Nigerii. Poza Nigerią mieszka ponad 15 milionów Nigeryjczyków. Każdy z nich poszukuje łatwego i taniego sposobu na wysłanie pieniędzy do domu, by wspomóc swoją rodzinę, przyjaciół lub inne bliskie osoby.

Ani banki w krajach, z których wysyłasz pieniądze, ani banki w Nigerii nie mają korzystnych opłat czy kursów wymiany walut. Dlatego tak ważne jest porównanie wszystkich dostępnych sposobów na przesłanie pieniędzy do Nigerii. Obojętnie, czy przesyłasz pieniądze jednorazowo, czy regularnie zamierzasz wysyłać pieniądze online, pomożemy Ci znaleźć najlepszą dostępną opcją.

Nigeryjczycy wysyłają co roku około 20 miliardów dolarów, co w przeliczeniu na jedną osobę daje sumę około 1300$. Z naszych badań wynika, że większość osób przepłaca około 5% za swoje przelewy. Dlatego korzystanie z tańszych sposobów na przelewy pozwoliłoby zaoszczędzić Nigeryjczykom łącznie około 1 miliarda dolarów rocznie, czyli 65$ na osobę.

Najlepszych kursów wymiany walut nie otrzymasz ani od swojego banku, ani od PayPala. A nam zależy na tym, żebyś nie przepłacał. Ułatwiamy porównywanie najkorzystniejszych sposobów na transfer pieniędzy. Możesz również skorzystać z usług rekomendowanej przez nas firmy, którą znajdziesz na tej stronie. W łatwy sposób prześlesz pieniądze przez internet, a za swój przelew zapłacisz przelewem bankowym, depozytem bankowym, kartą kredytową, gotówką lub w inny sposób.

Skąd wysyłasz pieniądze do Nigerii?

Prześlij pieniądze z
Wielka Brytania
Prześlij pieniądze do
Nigeria
Ile?
GBP
Na
EUR

Zaoszczędź ponad 23 000 naira rocznie, wysyłając pieniądze do rodziny, przyjaciół lub firm w Nigerii.

Najlepszy i najtańszy sposób na wysłanie pieniędzy do Nigerii

Istnieje kilka dobrych opcji na wymianę walut online. Wybór tej najlepszej zależy od tego, w jaki sposób osoba, do której wysyłasz pieniądze do Nigerii chce uzyskać do nich dostęp.

Przesyłanie mniej niż 300$ w nairach na konto bankowe w Nigerii

Jeśli zależy Ci na przesłaniu pieniędzy na konto bankowe w Nigerii, polecamy skorzystać z usług specjalistycznego dostawcy walut. Jeśli przesyłasz pieniądze o wartości 300$ lub mniej, zalecamy skorzystać z usług następujących firm: WorldRemit, TransferWise, Xoom lub MoneyGram. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Przesyłanie więcej niż 300$ w nairach na konto bankowe w Nigerii

Jeśli wysyłasz więcej niż równowartość 300$ w nigeryjskich nairach, najlepsze dostępne opcje oferują: WorldRemit, TransferWise, Xoom lub MoneyGram. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Banki, do których możesz przesłać nairy do Nigerii

Nigeryjskie nairy możesz wysłać do następujących banków: Access Bank, Diamond Bank, Ecobank, Keystone Bank, Union Bank i wiele innych.

Punkty odbioru gotówki w Nigerii

Niektóre z wyżej wymienionych banków oferują możliwość odbioru przesłanych pieniędzy w gotówce w wybranych punktach. Jeśli odbiorca przelewu chce odebrać transfer w formie gotówki (bez udziału banku), najlepiej sprawdzą się następujące firmy: Xoom lub MoneyGram. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Xoom umożliwia odbiór gotówki w wielu siedzibach lokalnych banków, u agentów oraz jego partnerów w Nigerii.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłania pieniędzy do Nigerii, z chęcią pomożemy - skontaktuj się z nami.

Otrzymaj więcej złotych za funty, gdy wykonujesz przelewy do Polski