Monito.com

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Kanady

RemitlyWisePayPalWorldRemitWestern Union
Piszą o nas:
ForbesThe GuardianBusiness InsiderLe Monde

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Kanady

Informacja o linkach afiliacyjnych

Nasza porównywarka znajduje najtańsze serwisy transferowe, z którymi wyślesz przelew do Kanady, oszczędzisz na opłatach i kursach wymiany walut. W ten sposób odbiorca przelewu otrzyma więcej pieniędzy.

Jak wysłać pieniądze do Kanady

Dowiedz się, jak wysłać pieniądze do Kanady i uzyskać najlepszy kurs wymiany (CAD) w kilku prostych krokach:

1. Upewnij się, że średni rynkowy kurs CAD jest korzystny

Mimo że kursy wymiany walut ulegają ciągłym zmianom, warto je na bieżąco śledzić, aby wiedzieć, ile otrzyma odbiorca naszego przelewu.

2. Porównaj 63 firm, które wysyłają pieniądze do Kanady i znajdź najlepszą ofertę

Porównujemy wiele firm wysyłających pieniądze do Meksyku, takich jak Wise, TransferGo, Wise Multi-Currency Account, CurrencyFair, SingX. Porównaj wszystkie te opcje i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojego następnego przelewu.

3. Wybierz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Co cenisz najbardziej?

4. Zarejestruj się i przelej pieniądze do Kanady z wybraną przez Ciebie firmą

Teraz wypełnij formularz rejestracyjny na stronie wybranej firmy i skonfiguruj swój przelew.

Najlepsze serwisy transferowe, z którymi wyślesz pieniądze do Kanady

Jak wysłać pieniądze do Kanady?

Tysiące ludzi, takich jak Ty, co tydzień wysyła pieniądze do Kanady. Ponad 3 miliony Kanadyjczyków mieszkających poza Kanadą potrzebuje łatwego i taniego sposobu na przesłanie dolarów kanadyjskich do domu, by wesprzeć rodzinę i przyjaciół lub w innych celach.

Ani banki w kraju, z którego wysyłasz pieniądze, ani banki w Kanadzie nie oferują korzystnych opłat i kursów wymiany walut na dolary kanadyjskie. Dlatego warto porównać wszystkie dostępne opcje na przesłanie pieniędzy do Kanady. Nieważne, czy chcesz zrobić jednorazowy przelew, czy też regularnie wysyłać pieniądze przez internet, pomożemy Ci znaleźć najlepszą dostępną opcję.

Kanadyjczycy wysyłają co roku 1.4 miliarda dolarów. W przeliczeniu na jedną osobę to aż 1100$! Nasze badania pokazują, że większość ludzi przepłaca nawet 5% na swoich przelewach. Korzystanie z usług tańszych firm specjalizujących się w międzynarodowych przelewach pieniężnych pomogłoby zaoszczędzić Kanadyjczykom nawet 70 milionów dolarów rocznie. To aż 55$ dolarów w przeliczeniu na osobę.

Najlepszych kursów wymiany walut nie otrzymasz ani w swoim banku, ani w PayPalu. A nam bardzo zależy na tym, żebyś przestał przepłacać. Nasza porównywarka ułatwia porównywanie najkorzystniejszych sposobów na międzynarodowe przelewy pieniędzy. Na tej stronie możesz również wybrać jedną z rekomendowanych firm. W łatwy sposób możesz przesłać pieniądze online. Za swój przelew zapłacisz przelewem bankowym, depozytem bankowym, kartą, gotówką lub w inny sposób.

Możesz zaoszczędzić ponad 70 dolarów kanadyjskich rocznie, gdy wysyłasz pieniądze do rodziny, znajomym lub firm w Kanadzie.

Chcę wysłać pieniądze do Kanady. Którą firmę wybrać?

Istnieje wiele opcji na przesłanie pieniędzy do Kanady. Na Monito znajdziesz wszystkie najlepsze firmy i banki specjalizujące się w międzynarodowych przelewach pieniędzy do Kanady.

Zdajemy sobie sprawę, że pieniądze do Kanady można przesłać na wiele sposobów. Dlatego porównujemy jednocześnie wszystkie dostępne opcje, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję. Wybór najlepszej firmy, z którą prześlesz pieniądze do Kanady zależy od wielu czynników, takich jak: oferowany kurs wymiany walut, wysokość wysyłanej sumy, kraj, z którego pieniądze są wysyłane, waluta wymieniana na kanadyjskie dolary i wiele innych.

Wszystkie te czynniki są brane przez nas pod uwagę, gdy rekomendujemy najlepszy sposób na transfer pieniędzy do Kanady. Z nami zawsze znajdziesz najlepszy i najszybszy sposób na przesłanie pieniędzy do domu. Na przykład pomożemy Ci znaleźć najlepszą firmę, z którą prześlesz pieniądze do Kanady ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Włoch, Francji i wielu innych.

W łatwy możesz zarejestrować się na stronach firm przesyłających pieniądze za granicę albo pobrać ich aplikacje mobilne. Możesz też zawsze porównać te serwisy za pomocą porównywarki przelewów Monito. Pozwoli Ci to wybrać najlepszy czas na wysłanie pieniędzy do Kanady.

Najlepszy i najtańszy sposób na wysłanie dolarów do Kanady

Jest kilka dobrych opcji na przesłanie dolarów do Kanady, w zależności od tego, w jaki sposób osoba, do której wysyłasz pieniądze chce je odebrać.

Przesyłanie mniej niż 500$ na konto bankowe w Kanadzie

Jeśli chcesz przesłać pieniądze na konto bankowe w Kanadzie, radzimy skorzystać z usług specjalistycznego dostawcy walut. Jeśli chcesz dokonać transferu o wartości mniejszej niż 500$, najlepsze opcje oferują: InstaReM, Transfast i Wise. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Przesyłanie więcej niż 500$ na konto bankowe w Kanadzie

Jeśli chcesz wysłać więcej niż 500$, polecamy firmy takie jak: Transfast, Xoom i InstaReM. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Banki, do których możesz przesłać pieniądze do Kanady

Możesz przesłać dolary kanadyjskie to jednego następujących banków: The National Bank of Canada, the Royal Bank of Canada, Scotiabank, BMO, HSBC i wiele innych.

Punkty odbioru gotówki w Kanadzie

Niektóre z wyżej wymienionych banków oferują możliwość odbioru przesłanych przez nas pieniędzy w gotówce w wybranych punktach. Jeśli odbiorca przelewu chce odebrać transfer w formie gotówki (bez udziału banku), najlepiej sprawdzi się firma Xoom. Linka do strony tej firmy znajdziesz poniżej na tej stronie.

Xoom umożliwia odbiór gotówki w wielu siedzibach lokalnych banków, u agentów oraz jego partnerów w Kanadzie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłania pieniędzy do Kanady, z chęcią pomożemy - skontaktuj się z nami.

Popularne banki w Kanadzie

 • The National Bank of Canada
 • Royal Bank of Canada
 • Scotiabank
 • BMO Bank
 • HSBC Bank
 • Toronto-Dominion Bank
 • Bank of Montreal

Porównaj wszystkie serwisy transferowe przed kolejnym przelewem do Kanady

 • Ponad 10 milionów porównań międzynarodowych przelewów

 • Ponad 38 mln USD zaoszczędzonych na opłatach za przelewy

 • 200 sprawdzonych, zrecenzowanych i porównanych serwisów transferowych

 • 650 poradników, dzięki którym unikniesz ukrytych opłat

Dlaczego warto zaufać Monito?

Prawdopodobnie aż za dobrze znasz wygórowane koszty przelewów międzynarodowych. Po tym, jak założyciele Monito: François, Laurent i Pascal zmierzyli się z tym problemem w 2013 roku, stworzyli porównywarkę przelewów, aby znaleźć najlepsze serwisy transferowe na całym świecie.

Obecnie około 8 milionów użytkowników co roku korzysta z porównywarki Monito oraz naszych recenzji i poradników. Nasze rekomendacje są poparte milionami danych i dziesiątkami testów eksperckich. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze podejmujesz najlepsze decyzje.

Dowiedz się więcej o Monito
 • Monito zaufało ponad 15 milionów użytkowników na całym świecie

 • Eksperci Monito spędzają długie godziny na testowaniu i porównywaniu serwisów transferowych

 • Prowizje partnerskie nigdy nie mają wpływu na naszą niezależność

Pytania dotyczące przelewów do Kanady:

Monito.com

Global Impact Finance Ltd
Rue du Pont 22
1003 Lozanna
Szwajcaria

Informacja o linkach afiliacyjnych
Zamiast banerów reklamowych i opłat za dostęp (paywall), Monito zarabia dzięki linkom afiliacyjnym kierującym do różnych serwisów transferowych prezentowanych na naszej stronie internetowej. Chociaż robimy wszystko, aby znaleźć najlepsze oferty na rynku, nie jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę wszystkich dostępnych usług. Nasza szeroka gama zaufanych partnerów afiliacyjnych umożliwia nam przedstawianie szczegółowych, bezstronnych i skutecznych rozwiązań dotyczących wszystkich rodzajów pytań i problemów konsumenckich. Dzięki temu możemy odpowiadać na potrzeby naszych użytkowników i wskazywać odpowiednie serwisy transferowe, dopasowane do ich potrzeb (z korzyścią dla każdej ze stron). Chociaż dzięki niektórym linkom zarabiamy na prowizjach, fakt ten nigdy nie wpływa na niezależność i rzetelność naszych opinii, rekomendacji i ocen.