O nas

Monitoto porównywarka usług przelewów międzynarodowych. Porównujemy i analizujemy oferty ponad 384 firm zajmujących się zagranicznymi transferami pieniędzy, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą ofertę dostępną na rynku.

Alerty kursu wymiany

Rynek stale ewoluuje, kursy wymiany idą raz w górę, raz w dół, a operatorzy nieustannie dostosowują do tych zmian swoje opłaty – skorzystaj z naszych inteligentnych alertów, aby móc za tym wszystkim nadążyć!

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Kanady

Z naszą porównywarką zaoszczędzisz na opłatach, uzyskasz najlepszy kurs wymiany walut i znajdziesz najtańszy sposób na zagraniczny przelew. Efekt? Więcej pieniędzy.

Jak wysłać pieniądze do Kanady

Upewnij się, że średni rynkowy kurs CAD jest korzystny

1. Porównaj 36 firm, które wysyłają pieniądze do Kanady i znajdź najlepszą ofertę

Wybierz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

2. Zarejestruj się i przelej pieniądze do Kanady z wybraną przez Ciebie firmą

Jak wysłać pieniądze do Kanady?

Tysiące ludzi, takich jak Ty, co tydzień wysyła pieniądze do Kanady. Ponad 3 miliony Kanadyjczyków mieszkających poza Kanadą potrzebuje łatwego i taniego sposobu na przesłanie dolarów kanadyjskich do domu, by wesprzeć rodzinę i przyjaciół lub w innych celach.

Ani banki w kraju, z którego wysyłasz pieniądze, ani banki w Kanadzie nie oferują korzystnych opłat i kursów wymiany walut na dolary kanadyjskie. Dlatego warto porównać wszystkie dostępne opcje na przesłanie pieniędzy do Kanady. Nieważne, czy chcesz zrobić jednorazowy przelew, czy też regularnie wysyłać pieniądze przez internet, pomożemy Ci znaleźć najlepszą dostępną opcję.

Kanadyjczycy wysyłają co roku 1.4 miliarda dolarów. W przeliczeniu na jedną osobę to aż 1100$! Nasze badania pokazują, że większość ludzi przepłaca nawet 5% na swoich przelewach. Korzystanie z usług tańszych firm specjalizujących się w międzynarodowych przelewach pieniężnych pomogłoby zaoszczędzić Kanadyjczykom nawet 70 milionów dolarów rocznie. To aż 55$ dolarów w przeliczeniu na osobę.

Najlepszych kursów wymiany walut nie otrzymasz ani w swoim banku, ani w PayPalu. A nam bardzo zależy na tym, żebyś przestał przepłacać. Nasza porównywarka ułatwia porównywanie najkorzystniejszych sposobów na międzynarodowe przelewy pieniędzy. Na tej stronie możesz również wybrać jedną z rekomendowanych firm. W łatwy sposób możesz przesłać pieniądze online. Za swój przelew zapłacisz przelewem bankowym, depozytem bankowym, kartą, gotówką lub w inny sposób.

Możesz zaoszczędzić ponad 70 dolarów kanadyjskich rocznie, gdy wysyłasz pieniądze do rodziny, znajomym lub firm w Kanadzie.

Skąd wysyłasz pieniądze do Kanady?

Prześlij pieniądze z
Wielka Brytania
Prześlij pieniądze do
Kanada
Ile?
GBP
Na
EUR

Chcę wysłać pieniądze do Kanady. Którą firmę wybrać?

Istnieje wiele opcji na przesłanie pieniędzy do Kanady. Na Monito znajdziesz wszystkie najlepsze firmy i banki specjalizujące się w międzynarodowych przelewach pieniędzy do Kanady.

Zdajemy sobie sprawę, że pieniądze do Kanady można przesłać na wiele sposobów. Dlatego porównujemy jednocześnie wszystkie dostępne opcje, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję. Wybór najlepszej firmy, z którą prześlesz pieniądze do Kanady zależy od wielu czynników, takich jak: oferowany kurs wymiany walut, wysokość wysyłanej sumy, kraj, z którego pieniądze są wysyłane, waluta wymieniana na kanadyjskie dolary i wiele innych.

Wszystkie te czynniki są brane przez nas pod uwagę, gdy rekomendujemy najlepszy sposób na transfer pieniędzy do Kanady. Z nami zawsze znajdziesz najlepszy i najszybszy sposób na przesłanie pieniędzy do domu. Na przykład pomożemy Ci znaleźć najlepszą firmę, z którą prześlesz pieniądze do Kanady ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Włoch, Francji i wielu innych.

W łatwy możesz zarejestrować się na stronach firm przesyłających pieniądze za granicę albo pobrać ich aplikacje mobilne. Poprzez naszą usługę„Smart Alerts" dowiesz się, w jaki sposób zmieniają się kursy wymiany walut. Pozwoli Ci to wybrać najlepszy czas na wysłanie dolarów do Kanady. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.

Najlepszy i najtańszy sposób na wysłanie dolarów do Kanady

Jest kilka dobrych opcji na przesłanie dolarów do Kanady, w zależności od tego, w jaki sposób osoba, do której wysyłasz pieniądze chce je odebrać.

Przesyłanie mniej niż 500$ na konto bankowe w Kanadzie

Jeśli chcesz przesłać pieniądze na konto bankowe w Kanadzie, radzimy skorzystać z usług specjalistycznego dostawcy walut. Jeśli chcesz dokonać transferu o wartości mniejszej niż 500$, najlepsze opcje oferują: InstaReM, Transfast i TransferWise. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Przesyłanie więcej niż 500$ na konto bankowe w Kanadzie

Jeśli chcesz wysłać więcej niż 500$, polecamy firmy takie jak: Transfast, Xoom i InstaReM. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Banki, do których możesz przesłać pieniądze do Kanady

Możesz przesłać dolary kanadyjskie to jednego następujących banków: The National Bank of Canada, the Royal Bank of Canada, Scotiabank, BMO, HSBC i wiele innych.

Punkty odbioru gotówki w Kanadzie

Niektóre z wyżej wymienionych banków oferują możliwość odbioru przesłanych przez nas pieniędzy w gotówce w wybranych punktach. Jeśli odbiorca przelewu chce odebrać transfer w formie gotówki (bez udziału banku), najlepiej sprawdzi się firma Xoom. Linka do strony tej firmy znajdziesz poniżej na tej stronie.

Xoom umożliwia odbiór gotówki w wielu siedzibach lokalnych banków, u agentów oraz jego partnerów w Kanadzie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłania pieniędzy do Kanady, z chęcią pomożemy - skontaktuj się z nami.

Najlepsze firmy, z którymi prześlesz pieniądze do Kanady

Otrzymaj więcej złotych za funty, gdy wykonujesz przelewy do Polski