Monito.com

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Ugandy

RemitlyWisePayPalWorldRemitWestern Union
Piszą o nas:
ForbesThe GuardianBusiness InsiderLe Monde

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Ugandy

Informacja o linkach afiliacyjnych

Nasza porównywarka znajduje najtańsze serwisy transferowe, z którymi wyślesz przelew do Ugandy, oszczędzisz na opłatach i kursach wymiany walut. W ten sposób odbiorca przelewu otrzyma więcej pieniędzy.

Jak wysłać pieniądze do Ugandy

Dowiedz się, jak wysłać pieniądze do Ugandy i uzyskać najlepszy kurs wymiany (UGX) w kilku prostych krokach:

1. Upewnij się, że średni rynkowy kurs UGX jest korzystny

Mimo że kursy wymiany walut ulegają ciągłym zmianom, warto je na bieżąco śledzić, aby wiedzieć, ile otrzyma odbiorca naszego przelewu.

2. Porównaj 20 firm, które wysyłają pieniądze do Ugandy i znajdź najlepszą ofertę

Porównujemy wiele firm wysyłających pieniądze do Meksyku, takich jak Wise, Remitly, Wise Multi-Currency Account, Revolut, Azimo. Porównaj wszystkie te opcje i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojego następnego przelewu.

3. Wybierz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Co cenisz najbardziej?

4. Zarejestruj się i przelej pieniądze do Ugandy z wybraną przez Ciebie firmą

Teraz wypełnij formularz rejestracyjny na stronie wybranej firmy i skonfiguruj swój przelew.

Najlepsze serwisy transferowe, z którymi wyślesz pieniądze do Ugandy

Zaoszczędź ponad 130 tysięcy szylingów, gdy wysyłasz pieniądze do rodziny, przyjaciół lub firm w Ugandzie

Jak wysłać pieniądze do Ugandy?

Co tydzień tysiące ludzi, tak jak Ty, wysyła pieniądze do Ugandy. Ponad 1.5 miliona Ugandyjczyków mieszka poza Ugandą. Każdy z nich potrzebuje taniego i łatwego sposobu na przesłanie pieniędzy do domu, by wspomóc rodzinę, przyjaciół lub inne osoby.

Ani banki w krajach, z których wysyłasz pieniądze, ani banki w Ugandzie nie oferują korzystnych opłat czy kursów wymiany walut na szylingi. Dlatego ważne jest, by porównać wszystkie dostępne sposoby przesyłania pieniędzy do Ugandy. Obojętnie, czy przesyłasz pieniądze jeden raz, czy regularnie zamierzasz wysyłać pieniądze online, pomożemy Ci znaleźć najlepszą dostępną opcją.

Ugandyjczycy przesyłają co roku do domu ponad 1 miliard dolarów, co w przeliczeniu na jedną osobę daje sumę około 700$. Nasze badania wskazują, że większość osób wysyłających pieniądze za granicę przepłaca nawet 5% na swoich transferach. Korzystanie z tańszych sposobów na przelewanie pieniędzy pozwoliłoby zaoszczędzić Ugandyjczykom łącznie ponad 50 milionów dolarów, czyli aż 35$ na osobę rocznie.

Najlepszych kursów wymiany walut nie znajdziesz ani w Twoim banku, ani w PayPalu. Nam zaś bardzo zależy na tym, żebyś przestał przepłacać. Dlatego z naszą porównywarką zawsze w łatwy sposób zestawisz wszystkie dostępne opcje przelewu pieniędzy do Ugandy. Na tej stronie znajdziesz również rekomendowane przez nas firmy. W łatwy sposób wyślesz przez internet pieniądze do Ugandy, a za transfer zapłacisz przelewem online, kartą, depozytem bankowym lub w inny sposób.

Chcę wysłać pieniądze do Ugandy. Którą firmę wybrać?

Jest wiele opcji na przesłanie pieniędzy do Ugandy. W Monito porównujemy wszystkie najpopularniejsze firmy specjalizujące się w międzynarodowych transferach pieniędzy oraz banki, z którymi możesz przewalutować szylingi i przesłać je do domu.

Zdajemy sobie sprawę, że pieniądze do Ugandy można przesłać na wiele sposobów. Dlatego porównujemy je wszystkie ze sobą, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję. Wybór najlepszej firmy specjalizującej się w międzynarodowych przelewach pieniędzy, z którą wyślesz pieniądze do Ugandy zależy od kilku czynników. Należą do nich: oferowany kurs walutowy, przesyłana suma pieniędzy, miejsce wysyłki, waluta wymieniana na ugandyjskie szylingi i wiele innych.

Wszystkie powyższe czynniki bierzemy pod uwagę, aby mieć pewność, że zawsze polecimy Ci najlepszy sposób na przesłanie pieniędzy do Ugandy. Pomożemy Ci znaleźć najtańszy i najszybszy sposób na przesłanie pieniędzy do domu. Na przykład, możemy Ci powiedzieć, z którymi firmami najbardziej opłacalnie wyślesz pieniądze do Ugandy z Wielkiej Brytanii, ze Stanów Zjednoczonych, Kenii, Szwecji i innych krajów.

Aby zrobić przelew, możesz zalogować się na stronach internetowych firm, które specjalizują się w międzynarodowych przelewach pieniędzy lub ściągnąć ich aplikacje mobilne na smatfona. Kilka firm oferuje również mobilne przelewy pieniężne, przesyłanie pieniędzy za pomocą telefonu lub pozwala płacić za transfer do Ugandy za pomocą karty kredytowej.

Dzięki naszej usłudze „Smart Alerts" dowiesz się, w jaki sposób zmieniają się kursy wymiany walut. Pozwoli Ci to wybrać najlepszy czas na wysłanie pieniędzy do Ugandy. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.

Najlepszy i najtańszy sposób na wysłanie szylingów do Ugandy

Istnieje kilka dobrych opcji na wymianę walut online. Wybór tej najlepszej zależy od tego, w jaki sposób osoba, do której wysyłasz szylingi do Ugandy chce uzyskać do nich dostęp.

Przesyłanie mniej niż 200$ w szylingach na konto bankowe w Ugandzie

Jeśli chcesz przesłać pieniędzy na konto bankowe w Ugandzie, polecamy skorzystać z usług specjalistycznego dostawcy walut. Jeśli przesyłasz szylingi o wartości 200$ lub mniej, WorldRemit zrobi to w najkorzystniejszy sposób. Link do tej firmy znajdziesz poniżej na tej stronie.

Przesyłanie więcej niż 200$ w szylingach na konto bankowe w Ugandzie

Jeśli przesyłasz więcej niż równowartość 200$ w ugandyjskich szylingach, również polecamy skorzystać z usług firmy WorldRemit. Link do tej firmy znajdziesz poniżej na tej stronie.

Banki, do których możesz przesłać szylingi do Ugandy

Szylingi możesz wysłać do następujących banków w Ugandzie: Centenary Bank, Standard Chartered, DFCU Bank, Stanbic Bank, Barclays, Diamond Trust Bank, Bank of Africa i inne.

Punkty odbioru gotówki w Ugandzie

Niektóre z wyżej wymienionych banków oferują możliwość odbioru przesłanych pieniędzy w gotówce w wybranych punktach w Ugandzie. Jeśli odbiorca przelewu chce odebrać transfer w formie gotówki (bez udziału banku), dobre opcje oferują takie firmy jak: WorldRemit, Azimo i Western Union. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

W Kampali i na terenie całej Ugandy znajduje się wiele punktów odbioru gotówki.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłania szylingów do Ugandy, z chęcią pomożemy - skontaktuj się z nami.

 • Centenary Bank
 • Standard Chartered
 • DFCU Bank
 • Stanbic Bank
 • Barclays Bank
 • Diamond Trust Bank
 • Bank of Africa

Porównaj wszystkie serwisy transferowe przed kolejnym przelewem do Ugandy

 • Ponad 10 milionów porównań międzynarodowych przelewów

 • Ponad 38 mln USD zaoszczędzonych na opłatach za przelewy

 • 200 sprawdzonych, zrecenzowanych i porównanych serwisów transferowych

 • 650 poradników, dzięki którym unikniesz ukrytych opłat

Dlaczego warto zaufać Monito?

Prawdopodobnie aż za dobrze znasz wygórowane koszty przelewów międzynarodowych. Po tym, jak założyciele Monito: François, Laurent i Pascal zmierzyli się z tym problemem w 2013 roku, stworzyli porównywarkę przelewów, aby znaleźć najlepsze serwisy transferowe na całym świecie.

Obecnie około 8 milionów użytkowników co roku korzysta z porównywarki Monito oraz naszych recenzji i poradników. Nasze rekomendacje są poparte milionami danych i dziesiątkami testów eksperckich. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze podejmujesz najlepsze decyzje.

Dowiedz się więcej o Monito
 • Monito zaufało ponad 15 milionów użytkowników na całym świecie

 • Eksperci Monito spędzają długie godziny na testowaniu i porównywaniu serwisów transferowych

 • Prowizje partnerskie nigdy nie mają wpływu na naszą niezależność

Pytania dotyczące przelewów do Ugandy:

Monito.com

Global Impact Finance Ltd
Rue du Pont 22
1003 Lozanna
Szwajcaria

Informacja o linkach afiliacyjnych
Zamiast banerów reklamowych i opłat za dostęp (paywall), Monito zarabia dzięki linkom afiliacyjnym kierującym do różnych serwisów transferowych prezentowanych na naszej stronie internetowej. Chociaż robimy wszystko, aby znaleźć najlepsze oferty na rynku, nie jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę wszystkich dostępnych usług. Nasza szeroka gama zaufanych partnerów afiliacyjnych umożliwia nam przedstawianie szczegółowych, bezstronnych i skutecznych rozwiązań dotyczących wszystkich rodzajów pytań i problemów konsumenckich. Dzięki temu możemy odpowiadać na potrzeby naszych użytkowników i wskazywać odpowiednie serwisy transferowe, dopasowane do ich potrzeb (z korzyścią dla każdej ze stron). Chociaż dzięki niektórym linkom zarabiamy na prowizjach, fakt ten nigdy nie wpływa na niezależność i rzetelność naszych opinii, rekomendacji i ocen.