Monito.com

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Kenii

RemitlyWisePayPalWorldRemitWestern Union
Piszą o nas:
ForbesThe GuardianBusiness InsiderLe Monde

Znajdź najlepszy sposób na przelewy do Kenii

Informacja o linkach afiliacyjnych

Nasza porównywarka znajduje najtańsze serwisy transferowe, z którymi wyślesz przelew do Kenii, oszczędzisz na opłatach i kursach wymiany walut. W ten sposób odbiorca przelewu otrzyma więcej pieniędzy.

Jak wysłać pieniądze do Kenii

Dowiedz się, jak wysłać pieniądze do Kenii i uzyskać najlepszy kurs wymiany (KES) w kilku prostych krokach:

1. Upewnij się, że średni rynkowy kurs KES jest korzystny

Mimo że kursy wymiany walut ulegają ciągłym zmianom, warto je na bieżąco śledzić, aby wiedzieć, ile otrzyma odbiorca naszego przelewu.

2. Porównaj 42 firm, które wysyłają pieniądze do Kenii i znajdź najlepszą ofertę

Porównujemy wiele firm wysyłających pieniądze do Meksyku, takich jak Wise, TransferGo, Remitly, Wise Multi-Currency Account, Revolut. Porównaj wszystkie te opcje i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojego następnego przelewu.

3. Wybierz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Co cenisz najbardziej?

4. Zarejestruj się i przelej pieniądze do Kenii z wybraną przez Ciebie firmą

Teraz wypełnij formularz rejestracyjny na stronie wybranej firmy i skonfiguruj swój przelew.

Najlepsze serwisy transferowe, z którymi wyślesz pieniądze do Kenii

Zaoszczędź nawet 3000 kenijskich szylingów rocznie, gdy wysyłasz pieniądze do rodziny, przyjaciół lub firm w Kenii.

Jak wysłać pieniądze do Kenii?

Tysiące ludzi, tak jak Ty, co tydzień wysyła pieniądze do Kenii. Ponad 3 miliony Kenijczyków mieszka poza Kenią. Każdy potrzebuje łatwego i taniego sposobu na przesłanie szylingów do swojej rodziny, przyjaciół lub w innych celach.

Banki w Kenii nie oferują ani najkorzystniejszych opłat za przelewy międzynarodowe, ani najlepszych kursów wymiany walut na szylingi. Dlatego właśnie tak ważne jest porównywanie wszystkich dostępnych opcji przed wysłaniem szylingów do Kenii. Nieważne, czy chcesz zrobić jednorazowy przelew, czy wysyłasz pieniądze regularnie, pomożemy Ci znaleźć najlepszą opcję na wysłanie pieniędzy do Kenii.

Osoby mieszkające poza Kenią wysyłają średnio 1.8 miliarda dolarów rocznie, co w przeliczeniu na osobę daje średnio 600$. Z naszych badań wynika, że osoby wysyłające przepłacają średnio 5% na swoich zagranicznych przelewach. Wysyłanie pieniędzy przez tańsze firmy pozwoliłoby zaoszczędzić Kenijczykom nawet 90 milionów dolarów w skali roku! To oszczędności rzędu 30$ rocznie na osobę.

Najlepszych kursów wymiany walut nie uzyskasz ani w Twoim banku, ani poprzez PayPala. Nam natomiast należy na tym, żebyś przestał przepłacać. Nasza porównywarka pomoże znaleźć najkorzystniejsze opcje dla Twojego międzynarodowego transferu pieniędzy. Możesz również wybrać rekomendowaną przez nas firmę, którą znajdziesz na tej stronie. W łatwy sposób przelejesz pieniądze online i zapłacisz za niego przelewem, depozytem bankowym, kartą, gotówką lub w inny sposób. Wiele firm umożliwia wysyłanie pieniędzy do Kenii przez internet lub za pośrednictwem ich aplikacji mobilnych, a inne integrują się z usługą M-PESA.

Chcę wysłać pieniądze do Kenii. Którą firmę wybrać?

Istnieje ogromna liczba sposobów na przesłanie pieniędzy do Kenii. W Monito porównujemy wszystkie popularne banki oraz firmy specjalizujące się w międzynarodowych przelewach szylingów do Kenii.

Zdajemy sobie sprawę, że są różne opcje na przesłanie kenijskiej waluty. To właśnie dlatego porównujemy ze sobą wszystkie najbardziej popularne sposoby, abyś mógł podjąć najkorzystniejszą decyzję. Wybór najlepszej firmy dla Twojego międzynarodowego transferu będzie zależał od kilku czynników, takich jak: oferowany kurs wymiany walut, przesyłana przez Ciebie suma pieniędzy, kraj, z którego wysyłasz pieniądze, waluta, którą wymieniasz na kenijskie szylingi i wiele innych.

Wszystkie te czynniki są brane przez nas pod uwagę, gdy rekomendujemy najlepsze sposoby na przesłanie pieniędzy do Kenii. Pomożemy Ci znaleźć najtańsze i najszybsze sposoby na przesłanie pieniędzy do domu. Na przykład z nami znajdziesz najbardziej opłacalny sposób na transfer pieniędzy do Kenii z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Tanzanii, Kanady i Ugandy.

W większości przypadków możesz w łatwy sposób zarejestrować się na stronach internetowych firm specjalizujących się w międzynarodowych przelewach pieniędzy lub dokonać przelewu przez ich aplikacje mobilne. Z naszą usługą„Smart Alerts" dowiesz się, w jaki sposób zmieniają się kursy wymiany walut. Pozwoli Ci to wybrać najlepszy czas na wysłanie pieniędzy do Kenii. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.

Najlepsze i najtańsze sposoby na przesłanie szylingów do Kenii

Istnieje kilka naprawdę dobrych opcji na wymianę walut przez internet. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób osoba, do której wysyłasz pieniądze chce uzyskać do nich dostęp.

Przesyłanie mniej niż 200$ w szylingach na konto bankowe w Kenii

Jeśli chcesz przesłać pieniądze na konto bankowe w Kenii, zalecamy skorzystać z usług specjalistycznego dostawcy walut. Jeśli przesyłasz szylingi o wartości mniejszej niż 200$, najlepsze opcje oferują: WorldRemit i Transfast. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Przesyłanie więcej niż 200$ w szylingach na konto bankowe w Kenii

Jeśli wysyłasz więcej niż równowartość 200$ w kenijskich szylingach, polecamy następujące firmy: Wise, Transfast i WorldRemit. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Banki, do których możesz przesłać szylingi do Kenii

Kenijskie szylingi możesz wysłać do następujących banków: KCB Bank, Barclays Bank, Equity Bank, Standard Chartered, UAExchange i wielu innych.

Punkty odbioru gotówki w Kenii

Niektóre z wyżej wymienionych banków oferują możliwość odbioru przesłanych przez Ciebie szylingów w gotówce w wybranych punktach. Jeśli odbiorca przelewu chce odebrać transfer w formie gotówki (bez udziału banku), najlepiej sprawdzi się firma Xoom. Linka do tej firmy najdziesz poniżej na tej stronie.

Xoom oferuje możliwość odbioru gotówki w wielu siedzibach lokalnych banków, u agentów oraz jego partnerów w Kenii.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłania szylingów do Kenii, z chęcią pomożemy - skontaktuj się z nami.

 • KCB Bank
 • Barclays Bank
 • Equity Bank
 • Standard Chartered
 • UAExchange
 • Co-Operative Bank
 • National Bank of Kenya
 • Diamond Trust Bank
 • Unimoni Bank

Porównaj wszystkie serwisy transferowe przed kolejnym przelewem do Kenii

 • Ponad 10 milionów porównań międzynarodowych przelewów

 • Ponad 38 mln USD zaoszczędzonych na opłatach za przelewy

 • 200 sprawdzonych, zrecenzowanych i porównanych serwisów transferowych

 • 650 poradników, dzięki którym unikniesz ukrytych opłat

Dlaczego warto zaufać Monito?

Prawdopodobnie aż za dobrze znasz wygórowane koszty przelewów międzynarodowych. Po tym, jak założyciele Monito: François, Laurent i Pascal zmierzyli się z tym problemem w 2013 roku, stworzyli porównywarkę przelewów, aby znaleźć najlepsze serwisy transferowe na całym świecie.

Obecnie około 8 milionów użytkowników co roku korzysta z porównywarki Monito oraz naszych recenzji i poradników. Nasze rekomendacje są poparte milionami danych i dziesiątkami testów eksperckich. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze podejmujesz najlepsze decyzje.

Dowiedz się więcej o Monito
 • Monito zaufało ponad 15 milionów użytkowników na całym świecie

 • Eksperci Monito spędzają długie godziny na testowaniu i porównywaniu serwisów transferowych

 • Prowizje partnerskie nigdy nie mają wpływu na naszą niezależność

Pytania dotyczące przelewów do Kenii:

Monito.com

Global Impact Finance Ltd
Rue du Pont 22
1003 Lozanna
Szwajcaria

Informacja o linkach afiliacyjnych
Zamiast banerów reklamowych i opłat za dostęp (paywall), Monito zarabia dzięki linkom afiliacyjnym kierującym do różnych serwisów transferowych prezentowanych na naszej stronie internetowej. Chociaż robimy wszystko, aby znaleźć najlepsze oferty na rynku, nie jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę wszystkich dostępnych usług. Nasza szeroka gama zaufanych partnerów afiliacyjnych umożliwia nam przedstawianie szczegółowych, bezstronnych i skutecznych rozwiązań dotyczących wszystkich rodzajów pytań i problemów konsumenckich. Dzięki temu możemy odpowiadać na potrzeby naszych użytkowników i wskazywać odpowiednie serwisy transferowe, dopasowane do ich potrzeb (z korzyścią dla każdej ze stron). Chociaż dzięki niektórym linkom zarabiamy na prowizjach, fakt ten nigdy nie wpływa na niezależność i rzetelność naszych opinii, rekomendacji i ocen.