Monito.com

Bugünün en iyi Euro - TL kurları

switch currencies
Sponsorlu
Remitly
9,3
Remitly ile hızlı ve güvenli online para gönderin. İlk transferinize özel promosyon kazanmak için hemen tıklayın!
Remitly'yi deneyin ❯
loading

E-posta bildirimleri alın

Size döviz kurlarını, en iyi teklifleri ve diğer faydalı ipuçlarını göndereceğiz.

Devam ederek Monito'nun Gizlilik Politikasını kabul etmiş ve size e-posta bildirimlerinin yanı sıra, para transferi ipuçları, tavsiye ve pazarlama e-postaları göndermemize izin vermiş olursunuz. Dilediğiniz her an abonelikten çıkabilirsiniz. Gizlilik Politikamızı okuyun.

Para transferi yapmadan önce EUR - TRY döviz kurlarını ve ücretlerini karşılaştırın.

Son güncelleme 20 dakika önce Canlı sonuçları görün
1.000 EUR gönderim Alıcıya ulaşan Döviz kuru Ücretler
35.051,23 TRY Kurları kontrol et TransferGo EUR ➜ TRY kuru:
1 EUR = 35,0512 TRY
0 EUR
35.012,23 TRY Kurları kontrol et Western Union EUR ➜ TRY kuru:
1 EUR = 35,0122 TRY
0 EUR
34.790,00 TRY Kurları kontrol et Remitly EUR ➜ TRY kuru:
1 EUR = 34,7900 TRY
0 EUR
34.525,13 TRY Kurları kontrol et Revolut EUR ➜ TRY kuru:
1 EUR = 34,6290 TRY
3 EUR
34.512,30 TRY Kurları kontrol et Instarem EUR ➜ TRY kuru:
1 EUR = 34,5123 TRY
0 EUR
Belirli bir tutar girerek farklı para gönderme ve alma seçenekleri için karşılaştırma yapın ve sayfamızdan transfer hızı ve Monito Skorlarını görün.

Euro En İyi Nasıl ve Nerede Bozdurulur?

Euroyu Türk lirasına çevirmek için birkaç farklı seçeneğiniz vardır. Hangi seçeneğin sizin için uygun olduğu tamamen kişisel ihtiyacınıza bağlı olarak değişir.

Nakit euro bozdurmak istiyorsanız yerel bir döviz bürosunu ziyaret etmelisiniz. Size en yakın döviz bürolarını hızlı bir şekilde internet üzerinden aratarak bulabilirsiniz. Ancak turistik bölgelerde yer alan döviz bürolarının genellikle daha kötü kur oranları sunduklarını bilmenizde fayda var. Bu nedenle havaalanları veya aşırı turistik yerlerde bulunan döviz büroları yerine daha çok lokal halkın kullandığı bölgelerde yer alan döviz bürolarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Hangi döviz bürosunu seçerseniz seçin euronuzu bozdurmadan önce, verilen kur oranlarını mevcut Reel Döviz Kuru ile her zaman mutlaka karşılaştırın. Bu şekilde çevrim işlemi için yüksek komisyon ücretleri ödemenin önüne geçmiş olursunuz. Reel döviz kurunu "1 Euro kaç TL?" diyerek Google üzerinden hızlıca kontrol edebilirsiniz.

Euro bölgesinden Türkiye'ye para göndermek mi istiyorsunuz?

O zaman süreç farklı işler. Transferi her zaman kullandığınız bankanız üzerinden gerçekleştiriyorsanız eurodan Türk lirasına yapılan çevrim işlemi bankanız tarafından yapılır. Ancak, klasik bankaların uluslararası transferlerde transfer ücreti dışında döviz kurundan da genellikle yüksek gizli bir ücret aldıklarını unutmayın. Bunun sonucunda Türkiye'ye yaptığınız transfer için maalesef umduğunuzdan daha fazla komisyon ödemiş olursunuz ve dahası transferin alıcısına daha az para ulaşmış olur.

Daha iyi Euro-TL kuru ile Türkiye'ye para göndermek istiyorsanız Monito karşılaştırma aracında bir arama başlatmanızı öneririz. Bu yolla ucuz ve güvenilir transfer hizmeti sunan tüm sağlayıcıların ücretlerini karşılaştırabilir, sizin için en uygun hizmeti seçebilirsiniz. Wise, Remitly gibi online sağlayıcılar aldıkları ücretler konusunda oldukça şeffaftır ve döviz kurundan çoğunlukla ek bir ücret almazlar.

Güncel Euro-TL kurunu ve gönderdiğiniz para tutarının karşılığını görmek için dilerseniz sitemizde yer alan döviz çeviriciyi kullanabilirsiniz.

Türkiye seyahatinde en kârlı Euro bozdurma yöntemi nedir?

Türkiye tatilinde Euroyu Türk lirasına çevirmenin en iyi ve kârlı yolu Wise Çoklu Döviz Kartı gibi çok para birimli bir kart kullanmaktır. Wise kart ile Türkiye'de harcama yaptığınızda hesabınızda TL yoksa euronuz en adil kur olan reel kur üzerinden çevrilir. Dilerseniz çoklu hesabınızda TL bakiyesi açarak çevrim işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Bu şekilde döviz bürolarının veya bankanızın Euro-TL kuru üzerinden yaptıkları kesintilere maruz kalmazsınız. Wise Çoklu Döviz hesabı ve kartı ile ilgili daha fazla bilgi için buradan yazımızı okuyabilirsiniz.

recommendation icon

En Uygun Euro-TL Kuru Nasıl Bulunur?

Türkiye'ye para gönderirken euronuzu en iyi kur ile Türk lirasına çevirmek için Reel Piyasa Kuru ile aynı veya çok yakın oranda döviz kuru sunan transfer hizmetlerini tercih etmelisiniz. Bu noktada en iyi Euro-TL kurunu veren güvenilir hizmeti bulmak için karşılaştırma aracımızı kullanabilirsiniz.

Monito arama motoru ile tüm transfer hizmetlerini ve uyguladıkları kur oranlarını kolayca karşılaştırabilir, sizin için en cazip döviz kurunu veren düşük komisyonlu uluslararası para transferi hizmetini bulabilirsiniz.

Euro - TL döviz kuru: 1 Euro kaç TL?

EUR/TRY Döviz Kuru

1 EUR 34,782145 TRY
50 EUR 1.739 TRY
100 EUR 3.478 TRY
200 EUR 6.956 TRY
500 EUR 17.391 TRY
1.000 EUR 34.782 TRY
2.000 EUR 69.564 TRY
3.000 EUR 104.346 TRY
5.000 EUR 173.911 TRY
10.000 EUR 347.821 TRY
Kaynak XE.com | Son güncelleme 7 saat önce

TRY/EUR Döviz Kuru

1 TRY 0,02875 EUR
50 TRY 1,437519 EUR
100 TRY 2,875038 EUR
200 TRY 5,750077 EUR
500 TRY 14,375192 EUR
1.000 TRY 28,750384 EUR
3.500 TRY 100,626343 EUR
5.000 TRY 143,751918 EUR
10.000 TRY 287,503837 EUR
100.000 TRY 2.875 EUR
Kaynak XE.com | Son güncelleme 7 saat önce

EUR ve TRY hakkında önemli bilgiler

 • Euro

  Para birimi adı:
  Euro
  Sembol:
  Küçük birim:
  1/100 Cent
  Merkez Bankası:
  European Central Bank
  Ülkeler:
  Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Kıbrıs, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Guadeloupe, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Martinik, Mayotte, Monako, Karadağ, Hollanda, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, Hollanda Antilleri, Aland Adaları, Vatikan, Fransız Guyanası, Reunion, Kosova, Saint Barthelemy, Andorra
  En çok işlem gören para birimlerinde sıralama:
  #2
 • Türk lirası

  Para birimi adı:
  Türk lirası
  Küçük birim:
  1/100 kuruş
  Merkez Bankası:
  Central Bank of the Republic of Turkey
  Ülke:
  Türkiye
  En çok işlem gören para birimlerinde sıralama:
  #16
recommendation icon

En iyi Euro-TL kurunu veren transfer hizmeti hangisi?

Wise, Monito'da son 12 ayda Euro'dan Türk lirasına yapılan transferler için açık ara en ucuz hizmeti sunarken, Remitly aynı dönemde ortalama olarak en ucuz ikinci transfer hizmeti oldu.

Geleneksel büyük bankalar euronuzu Türkiye'ye gönderirken genellikle zayıf döviz kurları uygular ve yüksek ücretler alırlar. Wise, Remitly gibi online para transferi sağlayıcıları ise bunun tam tersine transferiniz için daha iyi döviz kurları sunmalarının yanında neredeyse her zaman daha düşük komisyon alırlar.

Euro-TL Döviz Kuru Hakkında Sık Sorulan Sorular

Monito.com

Global Impact Finance Ltd
Rue du Pont 22
1003 Lausanne
İsviçre

İş birliklerimiz hakkında
Monito, banner reklamlar ve ödeme duvarı yerine web sitemizde görüntülenen farklı transfer şirketlerine yönlendirilen komisyonlu linkler aracılığı ile para kazanmaktadır. Piyasadaki en iyi fırsatları bulmak için çok çalışsak da mevcut her olası hizmeti değerlendiremeyebiliriz. Geniş yelpazedeki güvenilir ortaklarımız, her türlü tüketici sorusu ve problemine ayrıntılı, tarafsız ve çözüm odaklı önerilerde bulunabilmemiz için bize detaylı bilgi sağlarlar. Bu bize kullanıcılarımızı ihtiyaçlarına uygun doğru sağlayıcılarla eşleştirirken sağlayıcıların da yeni müşterilerini bulmalarına yardımcı olmamıza olanak tanır ve böylece herkes kazanır. Monito'daki bazı bağlantılardan bir komisyon alıyor olsak da bu, görüşlerimizin, önerilerimizin ve değerlendirmelerimizin bağımsızlığını ve tarafsızlığını asla etkilemez.