Monito.com

Знайдіть найкращий спосіб надіслати гроші до Литви

RemitlyWisePayPalWorldRemitWestern Union
Про нас пишуть
ForbesThe GuardianBusiness InsiderLe Monde

Найкращих провайдерів Для переказів до до Литви

На основі 5 203 пошуків, здійснених користувачами Monito протягом останніх 3-х місяців.

Порівняйте актуальні результати

Найкраще для переказів на банківський рахунок

Найкращий з 54 провайдерів. Порівняти всі

Найкраще для переказів з отриманням готівки

 • Найкращий провайдер
  Remitly Оцінка Monito 9,3

  Найдешевший

  у 72% усіх пошуків

  Найвищий рейтинг

  у 98% усіх пошуків

  Найшвидший

  у 74% усіх пошуків

  Перейти до Remitly 

Найкращий з 3 провайдерів. Порівняти всі

Знайдіть найкращих провайдерів для переказу грошей до Литви

Розкриття інформації про афілійованих осіб

За останні 3 місяці ми порівняли 55 providers для переказів до Литви із багатьох країн відправлення і виявили, що в середньому Profee найчастіше пропонував найдешевші пропозиції (у 19.7% пошукових запитів).

Але Profee може бути недоступним у країні, з якої ви надсилаєте гроші, і може не бути найдешевшим для вашого переказу в до Литви, оскільки ціноутворення постачальника залежить від країни до країни та змінюється з часом. Тому радимо вам використовувати наш механізм порівняння в реальному часі, щоб знайти найдешевшого провайдера для вашого переказу.

Про грошові перекази до Литви

Monito порівнює 55 провайдерів, які пропонують послуги міжнародних грошових переказів до Литви. Загальна вартість найдешевшого доступного варіанту в будь-який момент за останні три місяці становила 1.1% від суми переказу. Для порівняння, загальна вартість найдорожчого постачальника становила в середньому 8.3%.

💸Кількість провайдерів

55

🏆 Найдешевший провайдер в середньому
💰 Найнижча загальна вартість в середньому

1.1%

💰 Найвища загальна вартість в середьому

8.3%

💸 Найбільша перерахована сума

1000 EUR

⚡ ️Найшвидший час переказу

В той же день

💳 Варіанти оплати за переказ

Банківський переказ, Кредитна картка, Дебетова картка, Безпосередньо на рахунок в банку, PayPal, Готівка, Міжнародний банківський переказ

💵 Варіанти виплати коштів

Банківський рахунок, Отримання готівкою, Банківський рахунок (за допомогою міжнародного грошового переказу), Картка, Мобільний гаманець, Готівка з доставкою, payout.BILL, Поповнення мобільного

👍Рекомендовані провайдери

Remitly, XE Money Transfer, Skrill, Wise, Profee, TransferGo, OFX, Revolut, Instarem, Paysend, Atlantic Money, CurrencyFair, Xoom, Currencies Direct, Moneycorp, Xendpay, Halo Financial, Royal Bank of Canada, Currency Solutions, Panda Remit, SingX, Global66, Remessa Online, OrbitRemit, World First

FAQ про переказ грошей до до Литви

Найкращі сервіси для переказу грошей до Литви

Шукаєте, як переказати гроші на мобільний у до Литви? 📲

Завдяки Monito швидко переказати гроші на мобільний з будь-якої країни світу за допомогою нашого надійного партнера — WorldRemit!

Поповнюйте мобільний або переказуйте гроші за номером телефону онлайн, просто зазначивши номер отримувача. WorldRemit подбає про все інше!

Порівняйте всіх доступних провайдерів перш ніж переказати кошти до Литви наступного разу

 • Понад 10 мільйонів порівнянь грошових переказів

 • Понад 38 мільйонів доларів заощаджено на комісіях

 • Огляди та порівняння на 200 сервісів грошових переказів

 • 650 детальних інструкцій, що допоможуть уникнути прихованих платежів

Поширені запитання щодо переказів до Литви

Чому довіряють Monito?

Ви, напевно, знаєте, що вартість пересилання грошей за кордон часто буває обурливо високою. Зіткнувшись з цією проблемою у 2013 році, співзасновники Франсуа, Лоран і Паскаль створили онлайн-сервіс, який дозволяє в режимі реального часу порівнювати тарифи на послуги переказу грошей по всьому світу. Сьогодні Monito відзначений багатьма нагородами та високими оцінками від незалежних експертів. Щороку нам довіряють близько 8 мільйонів людей, а наші рекомендації підкріплюються мільйонами актуальних даних про тарифи на здійснення грошових переказів та десятками експертних текстів. Усе це для того, щоб ви могли впевнено прийняти виважене рішення.

Читати більше про Monito
 • Monito довіряють понад 15 мільйонів користувачів у всьому світі

 • Експерти Monito витрачають години на вивчення та тестування сервісів, щоб заощадити ваш час

 • Наші рекомендації завжди об’єктивні та незалежні

Monito.com

Global Impact Finance Ltd
Rue du Pont 22
1003 Лозанна
Швейцарія

Розкриття інформації про партнерство

Замість банерної реклами та платного контенту, Monito заробляє гроші за допомогою партнерських посилань, що ведуть до різних постачальників платіжних послуг, представлених на нашому вебсайті. Хоча ми наполегливо працюємо над пошуком найкращих пропозицій на ринку, однак не можемо розглянути всі доступні для вас варіанти. Широкий спектр надійних партнерів дозволяє нам давати детальні, неупереджені та орієнтовані на вирішення проблем споживачів рекомендації. Це допомагає нам з’єднувати наших користувачів із провайдерами, які відповідають їхнім потребам. З’єднуючи провайдерів з новими клієнтами, ми створюємо безпрограшні умови для всіх учасників. Однак, хоча деякі посилання на Monito дійсно можуть принести нам винагороду, цей факт ніколи не впливає на об’єктивність та чесність наших думок, рекомендацій та оцінок.