O nas

Monitoto porównywarka usług przelewów międzynarodowych. Porównujemy i analizujemy oferty ponad 384 firm zajmujących się zagranicznymi transferami pieniędzy, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą ofertę dostępną na rynku.

Alerty kursu wymiany

Rynek stale ewoluuje, kursy wymiany idą raz w górę, raz w dół, a operatorzy nieustannie dostosowują do tych zmian swoje opłaty – skorzystaj z naszych inteligentnych alertów, aby móc za tym wszystkim nadążyć!

Znajdź najlepszy sposób na przelewy na Sri Lanka

Z naszą porównywarką zaoszczędzisz na opłatach, uzyskasz najlepszy kurs wymiany walut i znajdziesz najtańszy sposób na zagraniczny przelew. Efekt? Więcej pieniędzy.

Jak wysłać pieniądze do Sri Lanki

Dowiedz się, jak wysłać pieniądze do Sri Lanki i uzyskać najlepszy kurs wymiany (LKR) w kilku prostych krokach:

1. Upewnij się, że średni rynkowy kurs LKR jest korzystny

Mimo że kursy wymiany walut ulegają ciągłym zmianom, warto je na bieżąco śledzić, aby wiedzieć, ile otrzyma odbiorca naszego przelewu.

2. Porównaj 24 firm, które wysyłają pieniądze do Sri Lanki i znajdź najlepszą ofertę

Porównujemy wiele firm wysyłających pieniądze do Meksyku, takich jak TransferWise, Western Union, MoneyGram, OFX, Xendpay. Porównaj wszystkie te opcje i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojego następnego przelewu.

3. Wybierz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Co cenisz najbardziej?

4. Zarejestruj się i przelej pieniądze do Sri Lanki z wybraną przez Ciebie firmą

Teraz wypełnij formularz rejestracyjny na stronie wybranej firmy i skonfiguruj swój przelew.

Sprawdź najlepsze firmy, które przesyłają pieniądze na Sri Lanka

Zaoszczędź nawet 19 tysięcy rupii rocznie, gdy wysyłasz pieniądze do rodziny, przyjaciół lub firm na Sri Lance

Najtańsze i najlepsze sposoby na przesłanie rupii na Sri Lankę

Istnieje kilka dobrych opcji na wymianę walut online. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób osoba, do której wysyłasz pieniądze chce uzyskać do nich dostęp.

Przesyłanie mniej niż 200$ w rupiach na konto bankowe na Sri Lance

Jeśli chcesz przesłać pieniądze na konto bankowe na Sri Lance, polecamy skorzystać z usług specjalistycznego dostawcy walut. Jeśli przesyłasz rupie o wartości 200$ lub mniej, najlepsze dostępne opcje oferują TransferWise i Xendpay. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Przesyłanie więcej niż 200$ w rupiach na konto bankowe na Sri Lance

Jeśli wysyłasz więcej niż równowartość 200$ w rupiach, zalecamy korzystać z usług: InstaReM, TransferWise lub WorldRemit. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

Banki, do których możesz przesłać rupie na Sri Lankę

Rupie możesz wysłać do następujących banków: Commercial Bank of Ceylon, Sampath Bank Plc, National Savings Bank, People’s Bank i wielu innych.

Punkty odbioru gotówki na Sri Lance

Niektóre z wyżej wymienionych banków dysponują również możliwością odbioru przesłanych rupii w gotówce w wybranych punktach. Jeśli odbiorca przelewu chce odebrać transfer w formie gotówki (bez udziału banku), najlepiej sprawdzą się następujące firmy: WorldRemit, Transfast lub MoneyGram. Linki do tych firm znajdziesz poniżej na tej stronie.

WorldRemit umożliwia odbiór gotówki w wielu siedzibach lokalnych banków, u agentów oraz jego partnerów na Sri Lance.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłania rupii na Sri Lankę, z chęcią pomożemy - skontaktuj się z nami.

Jak wysłać pieniądze na Sri Lankę?

Tysiące ludzi, tak jak Ty, wysyła co tydzień pieniądze na Sri Lankę. Około 3 miliony Syngalezów i Lankijczyków mieszka poza Sri Lanką. Każdy z nich potrzebuje łatwego i taniego sposobu na wysłanie rupii do domu, by wspomóc swoją rodzinę, przyjaciół albo by przeznaczyć pieniądze na inne ważne cele.

Banki z reguły nie oferują ani najtańszych opłat, ani najlepszych kursów walutowych przy wymianie pieniędzy na rupie. Dlatego ważne jest, aby porównać wszystkie dostępne opcje przed wysłaniem rupii na Sri Lankę. Niezależnie od tego, czy chcesz dokonać jednorazowego przelewu, czy też regularnie wysyłać pieniądze online, pomożemy Ci znaleźć najlepszą dostępną opcję.

Osoby pochodzące ze Sri Lanki przesyłają co roku ponad 7 miliardów dolarów, co w przeliczeniu na jedną osobę daje średnio 2300$. Z naszych badań wynika, że większość osób przepłaca nawet 5% za przelew. Korzystanie z tańszych sposobów na przelewanie pieniędzy pozwoliłoby zaoszczędzić Lankijczykom łącznie 350 milionów dolarów co roku, co w przeliczeniu daje nawet 115$ oszczędności na osobę rocznie.

Najlepszych kursów wymiany walut nie dostaniesz ani w swoim banku, ani wysyłając pieniądze przez PayPal. Nam zaś bardzo zależy na tym, żebyś nie przepłacał. Dlatego z nami zawsze w łatwy sposób porównasz wszystkie dostępne opcje przelewu pieniędzy za granicę. Możesz też wybrać jedną z rekomendowanych firm prezentowanych na tej stronie. W łatwy sposób wyślesz pieniądze przez internet i zapłacisz przelewem online, kartą, depozytem bankowym lub w inny sposób.

Chcę wysłać pieniądze za Sri Lankę. Którą firmę wybrać?

Istnieje wiele opcji na przesłanie pieniędzy na Sri Lankę. W Monito zawsze znajdziesz wszystkie najpopularniejsze firmy oraz banki, z którymi dokonasz przewalutowania rupii i prześlesz je do domu.

Wiemy, że pieniądze na Sri Lankę można przesłać na wiele sposobów. Dlatego porównujemy najpopularniejsze opcje, abyś mógł podjąć świadomą decyzję. Znalezienie najlepszej firmy, z którą prześlesz pieniądze przez internet zależy od następujących czynników, takich jak oferowany kurs walut, suma pieniędzy, którą wysyłasz, kraj, z którego wysyłasz pieniądze, waluta, którą wymieniasz na rupie i wiele innych.

Uwzględniamy wszystkie te czynniki i dzięki temu polecamy najlepszy sposób przesyłania pieniędzy na Sri Lankę. Pomożemy Ci znaleźć najszybsze i najtańsze sposoby na przesłanie pieniędzy do domu. Na przykład możemy Ci wskazać najlepsze firmy, z którymi prześlesz pieniądze na Sri Lankę z Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wielkiej Brytanii, Indii i wielu innych krajów.

W przypadku większości firm, możesz w łatwy sposób zarejestrować się na ich stronach internetowych lub pobrać ich aplikacje mobilne. Dzięki naszej usłudze „Smart Alerts" dowiesz się, w jaki sposób zmieniają się kursy wymiany walut. Pozwoli Ci to wybrać najlepszy czas na wysłanie rupii na Sri Lankę. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.

Najlepsze firmy, z którymi prześlesz pieniądze na Sri Lankę

Otrzymaj więcej złotych za funty, gdy wykonujesz przelewy do Polski